Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
Yeşil Fiber Lazer 705×368×161 Su Soğutma Noktası Yuvarlaklık Toplam Boyut için% 90 705×368×161
| Solar/Photovoltaic Industry Processing: | Yes |
|---|---|
| Output Power: | up to 500W |
| Spot Roundness: | >90% |
529Nm Merkezi Dalga Uzunluğu Yeşil Fiber Lazer Sürekli/Modülasyon Çalışma Modu 100 Set Aylık Tedarik
| Supply Ability per Month: | 100 sets |
|---|---|
| Average Power: | 3000W |
| Long Term Power Stability: | -1.5% |
Kompakt Yeşil Elyaf Lazer 3D döküm yazıcısı Temiz Bakır ve Bakır Alaşımları için Metal 3D yazıcı
| Model: | XH-M160G |
|---|---|
| Derleme Hacmi: | 160*160*200mm |
| Lazer Kaynağı: | Sürekli tek modlu yeşil fiber lazer, dalga boyu 532nm, isteğe bağlı olarak 500W, 700W |
Yeşil Elyaf Lazer döküm yazıcısı Mücevher 3D yazıcısı önceki metal için
| Model: | XH-M100G |
|---|---|
| Derleme Hacmi: | 100*100*100mm |
| Lazer Kaynağı: | Sürekli tek modlu yeşil fiber lazer, dalga boyu 532nm, 500w |
705×368×161 Toplam Boyutlu Yeşil Elyaf Lazer M2 1.3 Yayla ve Su Soğutması
| 532nm: | 200W |
|---|---|
| Beam Quality: | M2<1.3 |
| Water Cooling: | Yes |
Yüksek nokta yuvarlaklığı ile cam tabanlı mürekkep çıkarma yeşil fiber lazer
| Wavelength: | 532nm |
|---|---|
| Material Micromachining: | Yes |
| Pulse Width: | <1.5ns |
200um çekirdek çapı yeşil fiber lazer 100 set Aylık tedarik yeteneği Sürekli / modülasyon çalışma modu
| Polarization State: | Random |
|---|---|
| Refrigeration Mode: | Water-cooling |
| Working Voltage AVC: | 380v |
Maksimum Güç Tüketimi 3kw Yeşil Fiber Lazer ile -1.5% Uzun Süre Güç Dayanıklılığı
| Çalışma Voltajı AVC: | 380v |
|---|---|
| Çekirdek Çapı: | 200um |
| merkezi dalga boyu: | 529Nm |
Üretim tesisi için 3kw yeşil fiber lazer, -1.5% uzun süreli güç istikrarı 1064nm dalga boyu
| Çalışma Voltajı AVC: | 380v |
|---|---|
| Çekirdek Çapı: | 200um |
| merkezi dalga boyu: | 529Nm |
Yeşil Fiber Lazer İşletmenizin Lazer Kesme İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| Çalışma Voltajı AVC: | 380v |
|---|---|
| Çekirdek Çapı: | 200um |
| merkezi dalga boyu: | 529Nm |


