Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
Cu malzeme geliştirme için yüksek hassasiyetli yeşil 3 boyutlu yazıcı 350x350x500mm Yapım hacmi
| CuCrNb Material Developing: | 30/60μm |
|---|---|
| Ta Material Developing: | 30/60μm |
| Spot Diameter: | 20-40μm |
Alüminyum alaşımından baskı malzemesi için daha yüksek enerji yoğunluğu yeşil dijital üreticisi
| Shielding Gas: | XH Software |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Product Category: | Green 3D Printer |
Fiber taşınabilir Lazer Engelleyici Pas Çıkarıcı Çöp Çıkarma Temizlik Makinesi ve Patlayıcı Mühimmat Atma elektrik hattı
| lazer gücü: | 300W |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1080nm |
| Çalışma etkili mesafesi: | 50-300m |
CuCrZr malzemesi, koruyucu gaz XH yazılımı ile çevre dostu 60/80μm yazıcı üretimi geliştiriyor
| CuCrNb Material Developing: | 30/60μm |
|---|---|
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
| Spot Diameter: | 20-40μm |
Korrozyona Direnci Su Yüksek İletilebilirlik Fern Üretim için 3D Fabrikatör
| Printing Material: | Copper, copper alloy, gold, platinum, refractory metals, aluminum alloy, titanium alloy, high temperature alloy, stainless steel, mold steel, etc. |
|---|---|
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
| High thermal conductivity: | Various types of heat sinks/heat exchangers, condensers; heat transfer-related components |


