Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
50L/min, 529Nm Merkezi Dalga Uzunluğu ve 200um Çekirdek Diametresi ile Yeşil Elyaf Lazer
| Çekirdek Çapı: | 200um |
|---|---|
| merkezi dalga boyu: | 529Nm |
| Uzun vadeli güç kararlılığı: | -1,5% |
Malzeme Mikro İşleme M2 için 200W 532nm Yeşil Elyaf Lazer 1.3
| Product Name: | Integrated Design 200W QCW Green Fiber Laser for High Precision Processing |
|---|---|
| Glass Based Ink Removal/Marking: | Yes |
| Product Category: | Green Fiber Laser |
Yüksek hassasiyetli işleme için entegre tasarım 200W QCW yeşil fiber lazer
| Spot Roundness: | >90% |
|---|---|
| Pulse Width: | <1.5ns |
| Overall Size: | 705×368×161 |
15dB söndürme oranı ve su soğutması ile sabit performanslı yeşil fiber lazer
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
|---|---|
| Working Mode: | Continuous/modulation |
| Working Voltage AVC: | 380v |
-1,5% Uzun Süre Güç Dayanıklılığı ve Merkezi Dalga Uzunluğu 529Nm ile Yeşil Elyaf Lazer
| Ortalama güç: | 3000W |
|---|---|
| Ürün Adı: | Restoran Ekipman Parçaları için Ticari ve Endüstriyel Yeşil Fiber Lazer Kaynağı |
| Kabin boyutu: | 1600*1600*1800mm |
QBH Çıkış Kafası 3000W ortalama güç ve 200um çekirdek çapı ile yeşil fiber lazer
| Polarizasyon durumu: | rastgele |
|---|---|
| merkezi dalga boyu: | 529Nm |
| Çekirdek Çapı: | 200um |
Yeşil Fiber Lazer Koruyucu Cam Genişliği 1.5ns Pulsed Green Fiber Lazer
| Glass Based Ink Removal/Marking: | Yes |
|---|---|
| Water Cooling: | Yes |
| Product Name: | Integrated Design 200W QCW Green Fiber Laser for High Precision Processing |
Pulsed Green Fiber Laser High Precision and Accuracy for Cutting Engraving and Welding (Pulslu Yeşil Elyaf Lazer) Kesim, gravür ve kaynak için yüksek hassasiyet ve doğruluk
| Cabinet Size: | 1600*1600*1800mm |
|---|---|
| Working Mode: | Continuous/modulation |
| Product Category: | Green Fiber Laser |
100w Tek Mod Nanosaniye Patlamalı Yeşil Elyaf Lazer 529Nm Su Soğutma Rastgele Polarizasyon Durumu
| Working Mode: | Continuous/modulation |
|---|---|
| Product Category: | Green Fiber Laser |
| Cabinet Size: | 1600*1600*1800mm |
20kHz modülasyon frekansı 200um çekirdek çapı ve endüstriyel 15dB yok olma oranı olan yeşil fiber lazer
| Product Name: | Green Fiber Laser The Perfect Solution for Your Business s Laser Cutting Needs |
|---|---|
| Central Wavelength: | 529Nm |
| Polarization State: | Random |


