Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
Üretim tesisi için -1.5% Uzun Süre Güç Dayanıklılığı 1064nm Dalga Uzunluğu ile Yeşil Fiber Lazer
| Çalışma Voltajı AVC: | 380v |
|---|---|
| Çekirdek Çapı: | 200um |
| merkezi dalga boyu: | 529Nm |
Yeşil Fiber Lazer İşletmenizin Lazer Kesme İhtiyaçları için Mükemmel Çözüm
| Çalışma Voltajı AVC: | 380v |
|---|---|
| Çekirdek Çapı: | 200um |
| merkezi dalga boyu: | 529Nm |
Pulslu Yeşil Elyaf Lazer QBH Çıkış Kafası Sürekli / modülasyon 380v Pulslu Yeşil Lazer
| Çalışma Voltajı AVC: | 380v |
|---|---|
| Çekirdek Çapı: | 200um |
| merkezi dalga boyu: | 529Nm |
450 W Tek modlu nanosaniye CW yeşil fiber lazer
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 450W |
| Bant genişliği 3dB(nm): | <1 |
35W Tek Modlu Yeşil Fiber Lazer Nanosaniye Atımlı
| Dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 35W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
45W Nanosaniye Atımlı Yeşil Fiber Lazer Tek Mod
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 45W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
55W Fotovoltaik Tek Modlu Yeşil Fiber Lazer 532nm Çıkış Dalga Boyu
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 55W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
RMS 65W Tek Modlu Yeşil Fiber Lazer 500KHz Tekrarlama Frekansı
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 65W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
Tek Modlu Darbeli Nanosaniye Yeşil Fiber Lazer 75W 100uj Tek Darbeli Enerji
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 75W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
95W Nanosaniye Darbeli Yeşil Fiber Lazer Tek Mod 532nm Dalga Boyu
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 95W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |


