Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
1000W sürekli yeşil fiber lazer (dikey entegre versiyon)
| merkezi dalga boyu: | 532 |
|---|---|
| Ortalama güç: | 1000W |
| Çalışma modu: | sürekli / modülasyon |
3000W Yüksek Güçlü Sürekli Yeşil Elyaf Lazerle QBH Çıkış Kafası
| merkezi dalga boyu: | 532 |
|---|---|
| Ortalama güç: | 3000W |
| Çalışma modu: | sürekli / modülasyon |
Yüksek yansıtıcı malzemelerin kaynaklanması ve kesilmesi için yüksek güçlü yeşil fiber lazer
| Ortalama güç: | 3000W |
|---|---|
| Çalışma modu: | sürekli/modülasyon |
| Polarizasyon durumu: | rastgele |
1000 W sürekli yeşil fiber lazer (bölünmüş versiyon)
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 1000W |
| Çalışma modu: | sürekli / modülasyon |
QBH Çıkış Kafası AVC 380v çalışma voltajı içindeki yeşil için fiber lazer
| Ortalama güç: | 3000W |
|---|---|
| Çalışma modu: | sürekli/modülasyon |
| soğutma modu: | su soğutma |
Nanosaniye Darbeli 30w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Yeşil Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 30W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
80W Tek Modlu Lazer Pikosaniye Yeşil Fiber Lazer 532nm
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 80W |
| Darbe enerjisi: | 10-100uj |
Yüksek hassasiyetli işleme için entegre tasarım 200W QCW yeşil fiber lazer
| Dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 200W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
500 W Tümleşik QCW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye Yeşil Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 500W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
800W CW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye CW Yeşil Fiber Lazer
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 800W |
| Modülasyon frekansı: | 5-20KHz |


