Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
Profesyonel Devamlı Yeşil Lifi Lazer Kaynağı Endüstriyel Lazer Kesme kaynak makinesi
| Dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 200W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
90W 532nm Yeşil Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye Darbeli
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 90W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
100W Yeşil Fiber Lazer Tek Modlu 2500KHz Nanosaniye Darbeli
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 100W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
CW Yeşil Fiber Lazer 20W Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 20W |
| Çalışma modu: | sürekli / modülasyon |
CW Yeşil Fiber Lazer 300W Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 300W |
| Uzun vadeli güç kararlılığı(%): | <%3 |
500W Tek modlu nanosaniye CW yeşil fiber lazer
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 500W |
| Bant genişliği 3dB(nm): | 15 |
750W Yüksek Güçlü CW Lazer Tek Modlu Nanosaniye Yeşil Fiber Lazer
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 750W |
| Modülasyon frekansı: | 5-20KHz |
250W QCW Fiber Lazer Entegre Nanosaniye Tek Modlu Yeşil Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 250W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
300 W Tümleşik Yeşil Fiber Lazer Tek Modlu QCW Nanosaniye
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 300W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
450 W QCW Fiber Lazer Entegre Tek Modlu Nanosaniye Yeşil Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 450W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |


