Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
120W Darbeli Yeşil Lazer Entegre Su Soğutma Yeşil Nanosaniye Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 120w |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
700W elektrik hattı temizleme makinesi
| Ürün Adı: | 700W elektrik hattı temizleme makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 700W |
| çalışma kapsamı: | 0~400M |
500W/1000W Fiber Lazer Temizleme Makinesi Çöp Patlayıcı Mühimmat için Engelleme ve Pas Çıkarıcı
| lazer gücü: | 300W |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1080nm |
| Çalışma etkili mesafesi: | 50-300m |
700W Güç Şebekesi Fiber Lazer Engel Sökücü 1080nm
| lazer gücü: | 700W |
|---|---|
| lazer dalga boyu: | 1080nm |
| Çalışma etkili mesafesi: | 0~400M |
Büyük Ciltli Çift Ekstrüder Metal 3D Yazıcı Temiz Bakır ve Bakır Alaşımları İçin Yeşil Lifi Lazer Baskı Makinesi
| Model: | XH-M100G |
|---|---|
| Derleme Hacmi: | 100*100*100mm |
| Lazer Kaynağı: | Sürekli tek modlu yeşil fiber lazer, dalga boyu 532nm, 500w |
CW Yeşil Sürekli Dalga Lazer 350W Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 350W |
| Uzun vadeli güç kararlılığı(%): | <%3 |
QCW 50W Tek Modlu Yeşil Lazer Nanosaniye Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 50W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
150W Yeşil Ipg QCW Lazer Tek Modlu Nanosaniye Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 150W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
300W Darbeli Yeşil Lazer Entegre Su Soğutma Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 300W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
Nanosaniye 160W Darbeli Yeşil Lazer Entegre Su Soğutma
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 160W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |


