Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
350W Darbeli Yeşil Lazer Entegre Su Soğutma Nanosaniye
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 350W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
450 W Darbeli Yeşil Lazer Entegre Su Soğutma Nanosaniye
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 450W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
Nanosaniye 100W Darbeli Yeşil Lazer Entegre Su Soğutma
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 100W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
Su Soğutmalı Yeşil Pico İkinci Lazer 50-200W
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 100W/200W/300W/500W |
| Darbe enerjisi: | 10-100uj |
1280x1200mmx2000mm Yeşil 3D Baskı makinesi
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
|---|---|
| High absorption rate: | Covering high-reflective & refractory materials such as copper, gold, platinum, aluminum, tantalum, tungsten, etc., with a wider range of applicable materials, greatly improved molding efficiency, and effective protection of optical devices from damage |
| Build Volume: | 160x160x200mm |
Yüksek Isı İleticiliği Yeşil 3D Yazıcı XH Sıcaklık Transferi Bileşenleri İçin Yazılım
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Spot Diameter: | 20-40μm |
| Laser Source: | Independent Single-Mode Fiber Green Laser, 532nm, 500/1000W |
30μm Yeşil 3 boyutlu yazıcı Ag925 Yeşil teknoloji ile geliştirilen malzeme
| CuCrZr Material Matched: | 40μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| CuCrZr Material Developing: | 60/80μm |
Antibakteriyel yeşil 3D yazıcı korozyona dayanıklı rulmanlar ve XH yazılımı ile
| Wider process window: | Most common materials process development is simple and fast, greatly improving process development efficiency. |
|---|---|
| Wear-resistant and antibacterial: | Various types of bearings, gears, pipeline valves, etc. |
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
30μm Platin Baskı Malzemesi Au Malzemesi Geliştirme için Yeşil 3D Yaratan Cihaz
| Cu Material Matched: | 30μm |
|---|---|
| Product Name: | High quality large size 3D printer printing size 350x350x500mm 3d printer metal machine |
| Product Category: | Green 3D Printer |
Yeşil Lazer Metal 3D Yazıcı 160x160x200mm XH-M160G SLM CNC 3D Yazıcı Metal Makinesi
| Small spot: | Higher energy density, easier molding of refractory metals and other materials, excellent printing effect of detailed features (minimum about 0.1mm), The excellent surface quality of printed parts |
|---|---|
| Overall size: | 1280x1200mmx2000mm |
| Corrosion resistance: | Water, oil and gas pipeline valves, various pumps and valves, coolers, evaporators, etc. |


