Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
110W Pikosaniye Fiber Lazer Diyot Tek Modlu 532nm
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 110W |
| Darbe enerjisi: | 10-100uj |
130W Pikosaniye Fiber Lazer Tek Modlu Pikosaniye Darbeli Lazer Diyot
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 130W |
| ışın kalitesi: | M2<1.3 |
140W Lehimleme Pikosaniye Fiber Lazer Tek Modlu Pikosaniye UV Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 140W |
| ışın kalitesi: | M2<1.3 |
150 W Pikosaniye Fiber Lazer Tek Modlu PVD Kaldırma
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 150W |
| ışın kalitesi: | M2<1.3 |
170 W Pikosaniye Fiber Lazer Tek Mod 20 MHz
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 170W |
| ışın kalitesi: | M2<1.3 |
180W Pikosaniye Fiber Lazer Tek Modlu Lazer Pikosaniye 532nm
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 180W |
| ışın kalitesi: | M2<1.3 |
Tek Modlu Nanosaniye Sürekli Dalga Fiber Lazer CW Yeşil 30W Fiber Lazer
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 30W |
| Bant genişliği 3dB(nm): | <1 |
1.2kw 80W CW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 80W |
| Bant genişliği 3dB(nm): | <1 |
100W Sürekli Dalga Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye Fiber Lazer
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 100W |
| Uzun vadeli güç kararlılığı(%): | <%3 |
120W CW Fiber Lazer Su Soğutma Nanosaniye Yeşil 532nm Lazer
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 120w |
| Soğutma modu: | su soğutma |


