Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
5KHz 150W CW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 150W |
| Çalışma gerilimi (VAC): | 220V |
250 W Tek Modlu Nanosaniye Ayarlanabilir CW Lazer Yeşil Fiber Lazer
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 250W |
| Bant genişliği 3dB(nm): | <1 |
2.5kw 400W CW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 400W |
| Soğutma modu: | su soğutma |
Nanosaniye sürekli dalga fiber lazer 550W Tekli Mod
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 550W |
| Modülasyon frekansı: | 5-20KHz |
532nm 650W Doğrusal CW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 650W |
| Modülasyon frekansı: | 5-20KHz |
550W 532 Nm Yeşil CW Fiber Lazer Tek Mod Sürekli Kabin Tipi
| merkezi dalga boyu: | 532 |
|---|---|
| Ortalama güç: | 550W |
| Maksimum güç tüketimi: | 6.5KW |
Yeşil Tek Modlu CW Fiber Lazer 700W Sürekli Kabin Tipi
| merkezi dalga boyu: | 532 |
|---|---|
| Ortalama güç: | 700W |
| Maksimum güç tüketimi: | 6.5KW |
Yeşil Yüksek Güçlü CW Fiber Lazer 800W Tek Modlu Sürekli Kabin
| merkezi dalga boyu: | 532 |
|---|---|
| Ortalama güç: | 800W |
| Maksimum güç tüketimi: | 6.5KW |
200W QCW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye Femtosaniye Yeşil Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 200w |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
Entegre 400 W QCW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 400W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |


