Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
Yeşil 60 Watt Fiber Lazer Nanosaniye Darbeli Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 60W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
600 W Yüksek Güçlü CW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 600W |
| Modülasyon frekansı: | 5-20KHz |
600W CW Fiber Lazer 6.5KW Tek Mod Sürekli Kabin Tipi
| merkezi dalga boyu: | 532 |
|---|---|
| Ortalama güç: | 600W |
| Maksimum güç tüketimi: | 6.5KW |
650W Kabin Sürekli Dalga Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Tek Modlu
| merkezi dalga boyu: | 532 |
|---|---|
| Ortalama güç: | 650W |
| Maksimum güç tüketimi: | 6.5KW |
900W Sürekli CW Fiber Lazer İşaretleme Kabini Tek Modlu
| merkezi dalga boyu: | 532 |
|---|---|
| Ortalama güç: | 900W |
| Kabin boyutu: | 1300*800*1000 |
60W Tek Modlu Yeşil Lazer Nanosaniye QCW Yeşil Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 60W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
10MHz 350W QCW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye PVD Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 350W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
400W QCW Fiber Lazer Su Soğutma Tek Modlu Nanosaniye Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 400W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
500 Watt Kompakt Yeşil QCW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 500W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |


