Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
Tek Modlu Nanosaniye Darbeli Lazer Diyot Yeşil 50W Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 50W |
| tekrarlama sıklığı: | 500KHz |
60W Tek Modlu Yeşil Nanosaniye Lazerler Darbeli Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 60W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
80W Nanosaniye Fiber Lazer Tek Modlu Yeşil Darbeli Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 80W |
| Darbe genişliği: | <2.5ns |
20MHz Tek Modlu Yeşil Pikosaniye Lazer 50W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 50W |
| Darbe enerjisi: | 10-100uj |
90W Yeşil Fiber Pico İkinci Lazer Tekli Mod
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 90W |
| Darbe enerjisi: | 10-100uj |
Tek Modlu Pikosaniye Fiber Lazer 100W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 100W |
| Darbe enerjisi: | 10-100uj |
Yeşil 120W Pikosaniye Fiber Lazer Diyot Tekli Mod
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 120w |
| Darbe enerjisi: | 10-100uj |
160W Pikosaniye Fiber Lazer Tek Modlu Yeşil Pikosaniye Atımlı Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 160W |
| ışın kalitesi: | M2<1.3 |
190W Tek Modlu Yeşil Pikosaniye Fiber Lazer 532nm
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 190W |
| ışın kalitesi: | M2<1.3 |
Yeşil Pikosaniye Fiber Lazer 200W Tekli Mod
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 200w |
| ışın kalitesi: | M2<1.3 |


