Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ green fiber laser ] eşleşme 175 Ürünler.
40W CW Sürekli Dalga Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye Yeşil
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 40W |
| Uzun vadeli güç kararlılığı(%): | <%3 |
50W CW Yeşil Sürekli Dalga Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 50W |
| Çalışma gerilimi (VAC): | 220V |
Yüksek Verimli 60W CW Fiber Lazer Tek Modlu Nanosaniye
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 60W |
| Soğutma modu: | su soğutma |
Tek Modlu Nanosaniye CW Darbeli Lazer Yeşil 200W Fiber Lazer
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 200w |
| Bant genişliği 3dB(nm): | <1 |
700W Nanosaniye CW Fiber Lazer Tek Mod 5-20KHz
| merkezi dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 700W |
| Modülasyon frekansı: | 5-20KHz |
Tek Modlu 750W Yeşil CW Fiber Lazer Kabin Tipi
| merkezi dalga boyu: | 532 |
|---|---|
| Ortalama güç: | 750W |
| Maksimum güç tüketimi: | 6.5KW |
Yeşil QCW Fiber Lazer 100W Entegre Tek Modlu Nanosaniye Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 100W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
350W Yeşil Ipg QCW Fiber Lazer Entegre Tek Modlu Nanosaniye
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| 532nm: | 350W |
| Darbe genişliği: | <1.5ns |
532nm Tek Modlu Pikosaniye Lazer Yeşil 60 Watt Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 60W |
| Darbe enerjisi: | 10-100uj |
Tek Modlu Pikosaniye Atımlı Lazer Yeşil 70W Fiber Lazer
| dalga boyu: | 532nm |
|---|---|
| Ortalama güç: | 70W |
| Darbe enerjisi: | 10-100uj |


